Članci

U četvrtak (25.07.2013.) na igralištu nogometnog kluba Elektra počinje memorijalni turnir Antun Batinić koji se održava 21. godinu za redom u čast suborca, prijatelja i suigrača Antuna Batinića "Bateka". Tijekom današnjeg dana predstavnici nogometnog kluba Elektra na čelu s predsjednikom Mirom Marijanovićem, predstavnicima ostalih klubova uz pratnju Damira i Davora Batinića položiti će cvijeće i zapaliti svijeće na grob pokojnog Bateka.

Na turniru sudjeluje 8 ekipa, igra se 2 X 35 minuta, branitelj naslova je Nogometni klub Višnjevac i igrat će po sljedećem rasporedu:

Četvrtak (25.07.):

1.utakmica: NK Metalac-NK Olimpija (17 sati)

2.utakmica:NK Elektra-NK Tomislav (18 i 30 sati)

Petak (26.07.):

1.utakmica: NK Darda-NK Višnjevac (17 sati)

2.utakmica:NK Vokovar-NK Grafičar Vodovod (18 i 30 sati)

Polufinala su na rasporedu u Subotu (27.07.) a utakmica za treće mjesto i finale  u Nedjelju (28.07.).

Kategorija: Vijesti
Povratak na vrh stranice